Wil jij je creativiteit laten stromen en vind je allerlei creatieve activiteiten leuk om te doen? Dan ben je helemaal geschikt om een half jaar te komen creëren in Atelier Hupsakee.
Het grote voordeel is dat in het atelier alle materialen aanwezig zijn. Je kunt dat gebruiken en hoeft niet van alles zelf thuis aan te schaffen. Je gaat lekker een ochtend aan de slag. Koffie en thee en lekkers is inbegrepen. Een heerlijke ochtend ontspannend creatief bezig zijn, dat gun je toch jezelf?
Wat gaan we doen? We gaan aan de slag op de woensdagochtenden van 10.00-13.00 uur. Atelier Hupsakee is in Krachtighuizen (Putten) gevestigd. Ook al moet je een uurtje of korter rijden, je hoeft niet zo vroeg te vertrekken. Onze atelier ligt in het midden van het land dus is goed bereikbaar. De kosten zijn € 49,50 voor een losse ochtend. De hele cursus is slechts € 450,- voor 10 ochtenden dus dat is liefst € 45,- korting!
En neem je een vriend(in) mee dan betaalt de 2e deelnemer slechts de helft van de prijs en dan betaalt hij/zij nog maar € 225! (of jullie delen de kosten;-)). Prijs is dan nog maar € 33,75 per persoon per ochtend.
Wij bieden dit programma aan zodat je met allerlei technieken gaat kennis maken:
Woensdag 1 oktober Glasfusen, je kunt een raamhanger maken van glas of een schaal of een kunstig object in een standaard. Dit wordt afgebakken in een speciale glasoven en kun je de volgende keer weer meenemen.
Woensdag 8 oktober Keramieken. Maak je eigen schaal van klei of een ander werkstuk. Dit moet 3 weken drogen en wordt dan afgebakken in een speciale klei-oven.
Woensdag 15 oktober Mozaïeken. In het atelier liggen duizenden steentjes glasmozaïek en tegels. Een eeuwenoude techniek, die nog steeds ontzettend fijn is om te doen.
Woensdag 22 oktober Glazuren. Je werkstukken van klei zijn inmiddels afgebakken en je kunt ze gaan glazuren.
Woensdag 29 oktober Handletteren. Je kunt je eigen kerstkaarten maken.
Woensdag 5 november Porselein schilderen. Beschilder je eigen bord of mok in vrolijke patronen.
Woensdag 12 november Houtbranden. Een mooie tekst of plaatje branden in een houten schijf of tapasplank.
Woensdag 19 november Decopatch. Decoupage is erg populair op het moment. Wil je een vaas maken of iets anders decopatchen? In het atelier kun je kiezen uit verschillende ondergronden.
Woensdag 26 november Acrylverf gieten. Acryl pouring is de Engelse term. Heerlijk de verf laten stromen over een vaas of een doek.
Woensdag 3 december Houten huisjes pimpen. Op deze huisjes kun je allerlei technieken gebruiken zoals sjabloneren, schilderen en nog veel meer. Je bent nu zo creatief geworden na al deze lessen dat je genoeg ideeën hebt.
Geef je op voor alle 10 lessen met korting:
Wil je je opgeven voor alle 10 lessen met een 2e deelnemer voor de helft van de prijs:
Kan/wil je niet alle 10 ochtenden? Als je je wilt opgeven voor een paar lessen geef dat dan door in de email met je naam en telefoonnummer en welke lessen en datums je wilt in de email erbij.* Je kunt je opgeven voor losse lessen via de email info@atelierhupsakee.nl of via het reactieformulier.
Welkom!
* De kortingen gelden alleen voor deelname aan alle 10 lessen en bij betaling in een keer vooraf. Het programma kan nog tussentijds wijzigen.